| DanyxD97 a întrebat:

cine stie un client de metin2 pentru server privat care sa fie la curent cu toate noutatile? a si sa fie nevirusat dau funda celui mai bun raspunswinking
P.S. lasati link-urile

7 răspunsuri:
| Skullace a răspuns:

Client by SnUK sau daca nu-ti place
Client by Abessraga ca uni nu inteleg...

| darius4181 a răspuns:

Metin2wars.ro FUnda

| Bebitsu a răspuns:

Www.metin2tl.ro server deschis de 2 saptamani super belea fara donatii, pose se face din otel+9 cu gheare si balante e super frumos incearca si nu vei regreta!

| DanyxD97 explică (pentru Bebitsu):

Mai fratilor eu v-am intrebat de cliente de metin2 pentru imi face un server privat nu v-am intrebat de servere private straight face eu caut un client de metin2 ca sa-mi fac un server ce e asa greu de inteles?

| DanyxD97 explică:

Off sad vad ca ati inteles gresit eu caut un client pentru a-mi face un server privat nu pentru a juca