| tatuajesibiu1515 a întrebat:

Cine stie un hack pentru a bonusa iteme la metin2.ro? Va rog sa explicati si cum se instaleaza pe windows 7. ofer funda si vot. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Hackurile sunt cu virusi si nu merg si poti sa gasesti dar greu, si se instaleaza usor, nu este diferenta pe ce windows este

| Th3GreeNDolaR a răspuns:

Http://www.mediafire.com/download/qlog5693mda4lm9/mk2+mod.rar Asta e fara install intrii in el apoi in metin2. Sfat: scoate anti virusul daca vr sa mearga.