| bivorul a întrebat:

cine stie un metin fain da va rog numi dati hammer valmondial mondial etc 3 funde cel mai bun

Răspuns Câştigător
| YonyWowIceman a răspuns:

@AnonimusRO In primul ran salut.Si Oriental e un pvp...pfff foarte urat. Spun din experienta pentru ca am jucat.Si bivorul un metin fain se gaseste greu dar eu am mai multe pentru tine:Metin 2 GX 100% ro Metin 2 SubStil tot 100%ro Metin 2 Candy-italian Metin 2 Mage(francez). Sper ca te-am ajutat sa nu te mai plictisesti.Bafta

1 răspuns:
| AnonimusRO a răspuns:

Mt2 Oriental