| Robert20 a întrebat:

Cine stie un server de metin2 PvP... evolutii max. pose si sirius. Dau funda + vot la cel mai bun raspuns. Pune-ti si site va rog big grin

1 răspuns:
| eusuntmike a răspuns:

Vrei un metin2 Pvp-fun? :D Site:: www.equilibriummt2.in Si daca vrei sa ma contactezi da-mi add la id :: mike. equilibrium :) Serverul este Pvp-Fun & Gm-mode romanesc, nou. Poti dona minim 5 euro si poti deveni [GM] [GA] etc. sau grad Personalizat gen :-? [LOL] :D