| Kuduro a întrebat:

cine stie un server metin2 pvm cu ratele 1000X sau peste

137 răspunsuri:
| Dark213 a răspuns:

EuropeanMetin2 http://emt2.zapto.org/ iti recomand RATE mari, te da la lv 44, Iteme+9 la magazin 1 Yang, la inceput iti da 10kk.[ FUNDA?]

| Dinca_Alena_1985 a răspuns:

Salut Daca chiar vrei un Srv de Metin2, Ti-as sugera sa joci HammerMt2 e cel mai bun Srv de metin2 NU ESTE PVM si doar pvp toate itemele (Care ezista) cu 1 yang la magazin te da 255 din prima skiluri P etc, etc, etc. Mai mult este ca totul cu maxim 1k la shop ai 255 full iteme la shop sper sa-ti fiu de folos, funda?

| sura23 a răspuns:

Pai poti juca mt2 fun nu are mc si este pvp-pvm are arme pana in 65 si armuri pana in 70[otel]

| vipihooly a răspuns:

METIN2 ENYGME
Server PVP-PVM, Rate 1000%, Evente zilnice (OX, hide, minerit si altele)
Level max 250, Fara MOD, Fara 6/7
Pentru inceput in inventar veti primi:
-Arma lv 30 in functie de rasa cu paguba medie 55
-Armura KING
-Yang 20 kk
Un server care prin munca poti avea iteme la fel ca cele din donatii...
Nu va promitem multe, dar va garantam stabilitatea si seriozitatea.
STAFF matur si prietenos care te ajuta atunci cand ai nevoie
Va asteptam pe toti cu drag!
Metin2Enygme:/http://Metin2EnyGme.ro
METIN2ENYGME.RO

| guitarforest a răspuns:

Metin4Yours sau Metin2HotStyle

| ionut456 a răspuns:

Http://www.advance2metin.com/ e super tare metinul! Sa facut update!

| Marina2010V a răspuns:

Astazi va voi prezenta Cel mai nou server de metin2 privat din cate au fost concepute.Client inspirat din alte jocuri MMORPG cum ar fi kabal.Arme posedate,armuri posedate, kinguri, si arme legendare UNICE create de initiatorul serverului. LethalMt2! Cel mai tare mt2 creat pana acum.VA ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE./GM/ FOARTE PRICEPUTI, PRIMITORI, CARE VA VOR AJUTA PE TOT PARCURSUL CALATORIEI VOASTRE PRIN ACES MINUNAT JOC.Lev maxim 120 deci veti avea putin de lucru dar asta este de fapt cel mai important intr-un mt2 este sa nu se termine foarte repede, sper sa intrati cat mai multi si nu veti regreta Lethal MT2 cel mai tare server de metin2 creat vreodata cu client inspirat din restul jocurilor MMORPG NO HAMACHI! [fara hamachi] http://lethalmt2.sexyi.am/index.php?s=home VA ASTEPTAM CU MARE DRAG!

| Marina2010V a răspuns:

Astazi va voi prezenta Cel mai nou server de metin2 privat din cate au fost concepute.Client inspirat din alte jocuri MMORPG cum ar fi kabal.Arme posedate,armuri posedate, kinguri, si arme legendare UNICE create de initiatorul serverului LethalMt2...Cel mai tare mt2 creat pana acum.VA ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE./GM/ FOARTE PRICEPUTI, PRIMITORI, CARE VA VOR AJUTA PE TOT PARCURSUL CALATORIEI VOASTRE PRIN ACES MINUNAT JOC.Lev maxim 120 deci veti avea putin de lucru dar asta este de fapt cel mai important intr-un mt2 sa nu se termine foarte repede, sper sa intrati cat mai multi si nu veti regreta Lethal MT2 cel mai tare server de metin2 creat vreodata cu client inspirat din restul jocurilor MMORPG NO HAMACHI! [fara hamachi] http://lethalmt2.sexyi.am/index.php?s=home VA ASTEPTAM CU MARE DRAG!

| catalino200 a răspuns (pentru Marina2010V):

Ceau,,, mai merge metinul? lethalmt2
site-ul ce ni l-ai dat da eroare... daca da da-mi pm pe id de mess catalinstoica1998@yahoo.com sa-mi dai site-ul official

| sura23 a răspuns (pentru Marina2010V):

Marina eu am cerut un server pvp ma puteti ajuta va rog mult?

| Nick2012 a răspuns (pentru Marina2010V):

rolling on the floor lethal îi cel mai tare? eu nu cred, nici nu mă obosesc să îl încerc

| Mafiotu_robert_1987 a răspuns:

Nu vreau in engleza vreau in romana daca nu va suparati

| Cic0B3sTz a răspuns (pentru Mafiotu_robert_1987):

Mda e frumos, mersi mult!happy

| PROMETIN a răspuns:

Joaca Prometin2 http://prometin.ro/ ! Impreuna cu prietenii tai construieste o brealsa si rupe concurenta. NU rata un metin adevarat : 70 % PVP 30% PVM , Harti/Arme/Armuri 2011 eventuri GM 5x pe săptămână. Donatiile sunt foarte mici pentru Iteme si Bonusuri fenomenale joaca acum http://prometin.ro/

| Banciu_Horatiu_1996 a răspuns:

Orientalu s-a inchis de mult

| balanionut2013 a răspuns:

Www.metin2wars.ro un mt super destul de populat ratele 1000%all max lvl 250 sv pvp-pvm super

| AsusTek a răspuns:

Deci vr pvm cu rate 1000X hm. eu stiu cateva dar nu-s sigur ca tiar place:
www.metinX.eu
www.xperimentmt2.tk
metin2mage
AsuraMt2

| casy14 a răspuns:

Incearca syerametin2 uite site syeraonline.com big grin funda?

| Stefan_Adrian_1996 a răspuns:

Un sv pe gustul tuturor metin2wu.com va asteptam cu mare drag pe toihappy

| alingm10 a răspuns:

At dau eu ancearca metin2 tgm ai fain rate 6000 la sip batalie si otel +9 1k bafta funda+

| 456ana456 a răspuns:

Metin2Zet va asteapta cu bratele deschise, este un server PVM avand ratele 1000. Level maxim este 105, pet-uri, mount-uri, beta in rest descoperiti voi. http://www.metin2zet.com

| SPERMO a răspuns:

Mannn lasa-i pe ei
ia bagate pe metinu http://hotstylemt2.ro/index.php?s=home asta ca is ratele de 3000% si ii super tare te pup :X funda?

| Bosica_Bozica_1994 a răspuns:

Caut si eu metin or decare na fara ro si daca vrei sa te apusi cu mine fatem cot preuna daca vrei ai aidiu meu bosica bozica asta e fazbucu meu

| Anton_Andrei_1993 a răspuns:

Metin2 HotStyle
http://hotstylemt2.ro/

| Gabitzu_Gabi_1998 a răspuns:

Incearca Metin 2 antic dar este pvp-pvm, metin 2 drs, metin 2 apolo,

| r0unn1k a răspuns:

StreetKing2Mt
https://m.youtube.co...h? v=K86RpT-o4UI
Farmezi md-uri la metine
Server unic in Romania : http://streetkingmt2.eu/
Level maxim: 250
Level start : 130
Multe arme/Armuri/costume noi / sunt și arip
Ratele 1000%
Puteti farma pentru tot ce exista in itemshop! Un donator nu va avea ceva in plus fata de un jucator care a farmat pentru ce exista in itemshop
Fara esarfe, curele, sisteme complicate
Alchimie full în shop cu yang
Banii se fac foarte repede in mapa de farmat
Dispuneti de un magazin cu puncte, iar punctele se pot achizitiona din farmat
Aveti 5 mape de crescut
3 Mapa de farmat
Bonusurile sunt fixe
DMG-ul este echilibrat si toate rasele sunt recomandate
In 30 de Min puteți face level maxim, in fiecare mapa este un bug si creșteți foarte foarte repede
Magiile P le luați de la magazin general si cele Secundare se pot lua de la Magazinul Special
Daca va credeti norocosi, incercati-va norocul la Loteria Serverului si puteti castiga iteme site
Evenimentele se fac zilnic
Staff foarte de treabă si matur
Va asteptam pe toți!

| Shinigamy a răspuns:

Haide pe mt2crazy chiar dac e pe hamachi este doar momentan.Retele MetinCrazy.......Metin2Crazy100 iar pw este 12345 site(intri dupa ce te-ai logat pe reateaua de la hamachi:X:http://5.84.245.249/index2.html iti zic eu merita incercat

| Alexutzu1616 a răspuns:

Ti-as recomanda 4yoursmt2 unul dintre cele mai frumoase sv pvm din Romania are ratele 1000.Bafta

| Mark_Marku_1984 a răspuns:

Ma nu este un metin

| Lixandru_Petra_1976 a răspuns:

Mt2Asura este frumos si hotstyle esti oprostie lag BUG arme mai bune de lv mic decat mai mare

| ionutminca a răspuns:

We...
nu exista metin pvm cu rata atat de mare la exp...
daca vr metin2tim asta e adevarat