| FrOOzEnX a întrebat:

Cine stie un server metin2 pvm-pvp online 24/24 care s-a deschis mai nou?
Sau un server care cauta GM...
Astept si orice metin2 cu mc.txt...
DAU FUNDA MARE!

32 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Baga id-ul Cristinelsmecherell o sa te ajute, cauta GMwinking

| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
si mai stiu daca vrei sa ma contactezi id de mess este djsergiu_2000@yahoo.com

| EchipaGuessWho a răspuns:

Sa stii ca daca cauta server un GM nu vin ei sa te caute pe tine. Trebuie sa ii cauti tu pe ei, iar in plus treuie sa dai un interviu pe mirc + ca ei accepta doar pe cei de 18 ani sau mai mult.

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Http://metin2angel.no-ip.org/ asta e noi deschis acum 2 zile si e mistoo cresti repede faci lvl 31 la caini si are MC.txt

| Veteranu23 a răspuns:

Evolutie noua la scut de 61!
Ratele 200%
Site : http://mmo.lastplaymt2.com
Forum : http://lastplaymt2.com
Va asteptam cu drag!

| AlexBurn a răspuns:

Incearca hotstyle mt2.Iti da lv1 dar in jum de ora ai lv 80-90, iar banii ffff. rpd.La maga gasesti battle+9 te duci si faci sirius..pana la rinata.Si otel la shop cu 200kk+9 il evl pana la king5happy

| remus69 a răspuns:

APUCATIVA DE BLACK METIN2 CEL MAI TARE SRV PVM-PVP CLASIC ma cheama ReMuS1 in joc is nonstop :X:X:X site :http://blackmetin2.ro

| darkstar240 a răspuns:

Metin2 hotstyle e super in jumate de ora faci 80 90 gasesti battle+9 otel+9 bani ii faci foarte bine

| XxAndyXx a răspuns:

Antic Mt2 e dechis recent

| Berny1999 a răspuns:

Http://xat.com/trackmt2 haide pe sv asta e tare si fain

| pavelalingabriel a răspuns:

Incearca hammer
www.hammerm2.com

| Poputoaia_Alin_1990 a răspuns:

Http://www.metin2newstar.com/ - incearca si nu o sa regreti :)

| ExtremBoy1 a răspuns:

Man stiu eu un metin2 super tare (Dar inca nu se cauta GM) Mt2 se numeste Metin2 big boss.
Site-ul este www.metin2bigboss.info
Daca apare vreo problema sau daca mai vrei detalii id de mess: valy_de_valy20
Pe metin2 ma cheama Valentyn2012

| sefuuuuuu a răspuns:

Metin2Streng deschis pe 21.12.12

| xpsr01 a răspuns:

||| Deseara la ora 21:00 event OX |||
MMO-RPG Metin2 PVM Mediu.
www.metin2olds.com

Nivel maxim 99
Canale deschise 1CH
Toate ratele 200%
Rata fierarului: Variaza
Bonusurile pica usor.
Serverul ruleaza 24 de ore pe zi.
Evoluti pana la beta care se pot face +10
Mont-uri clasice la fel si pet-urile + bonusuri.
Toate costumele implementate + Shop cu costume.
Costum V.I.P, STAFF, shiastru negru, alb etc.
Cartile se dropeaza la metine.
Drop cufere clar de luna permanent.
Mai multe vedeti si voi cand intrati pe server.

| daniel5000 a răspuns:

Http://pvpmetin2.no-ip.info/ e cel mai tare sv va asteptam cu placere este pvp/pvm va asteptam cu drag!

| Volume007 a răspuns:

Fartilor,Vreti un METIN nou? un metin fara bugg'uri? fara lagg? Intrati acum! Serv on din 01.12. 2012 http://176.223.119.113/index.php?s=news&id=3

| CasiStefan a răspuns:

Sal intra pe mt-nul acesta!
http://incrisemt2.fzn.ro/
Nou 2014-2015 rate 1000% lvl 250 Multe altele!

| DoarEu98 a răspuns:

Este un metin pvm mediu, rate 450, lv max 105, nu exista moduri pe sv, staff prietenos si este foooarte misto....este nou, ..nu prea sunt playeri dar o sa bage reclama si se va ppopula! Te astepthttps://www.youtube.com/watch?v=WPjfkFIT_YA

| dorin2013 a răspuns:

Iti recomandhttp://tdl-gaming.com/alcolicii/ e un metin ff tare ai toate armele legendare la magazin iei lvl de la npc mai mult nu zic intra pe el apoi diztreazate

| Flayer93 a răspuns:

Www.metin2fossil.tk lv max 105 fara 6/7 fara moduri cu beta si insule gnol etc

| Sneik a răspuns:

S-a deschis un nou sv de metin2 pvp clasic, fara modati, fara 6/7 va astept pe toti pe Metin2DL.Ro (http://metin2dl.ro/pvp/index.php?s=acasa)

| PerNuta a răspuns:

Http://xat.com/Metin2Sonyc haideti e cel mai tare sv si e e tare va asteptam cu drag multumim!

| PerNuta a răspuns:

Http://xat.com/xat180530595 haideti e tare frumos e pvpp si se cauta GM va asteptam cu drag

| remember789 a răspuns:

Www.metin2realgame.mt2.ro 24/24 rate 1000 toate max lvl 250 evoluti pana in lvl 250 pvm-pvp Super cu upgrade la magazin Sper sa-ti placa! Funda?

| PilanSor a răspuns:

Http://pvpmetin2.no-ip.info/ haideti e cel mai tare sv de metin2 va asteptam cu drag mare!