| Gicutzu23 a întrebat:

cred ca e a 10-a intrebare care o pun dar am mare nevoie de ajutor. Deci as vrea sa stiu daca imi merge GTA 4 sau Assasin's Creed 1 sau Prototype ceva de genu pe acest pc

Ram : 1024 MB ( Adica 1GB)

Processor : Intel(R) Celeron(R) CPU 3. 06GHz

Video memory : 258.0 MB

Va rog sa ma ajutati happy FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge! Poate ai putea sa incerci Assasin's dar slabe sanse.Aici ai 100 de jocuri care ruleaza pe sistemul tau.
http://tny.cz/651f58ca

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la un low

| Calauz_Paul_1996 a răspuns:

Http://systemrequirementslab.com/cyri trebuie sa ai JAVA iti alegi jocul din lista si vezi acolo. FUNDA te rog

| Rotaru_George_1979 a răspuns:

Ar putea ca Prototype sa mearga, pentru ca e un pic mai vechi, dar nu cred ca va suporta gta 4 sau assasins creed.(Vei avea lag foarte mare)