| llRotface a întrebat:

Credeti ca pot juca lol pe acest pc http://expertcompany.ro/......b-dvd-3563 nu ma intereseaza setarile grafice (doar rezolutia sa fie decenta) vreau doar sa nu scada sub 30 FPS
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BlaDe12345 a răspuns:

Hmm, eu am acel procesor, dar am si placa video la el, cred ca iti va merge, depinde si de rezolutia la care vei juca, dar eu zic, ca nu vei avea probleme, LoL-ul nu cere multe resurse

1 răspuns:
| Sorin20031 a răspuns:

Da iti va merge decent, dar daca te gandesti si la alte jocuri iti recomand o placa video dedicata.