| Alexmilian a întrebat:

Cum as putea sa fac acest server de metin2 mai interesant pentru playeri astfel incat sa intre sa joace pe el?

http://just4metin.ro/servere-hostate/metin2ban-server-pv m-t19427.html

1 răspuns:
| William a răspuns:

Uite cateva pareri.
Magazin cu iteme de upgrade, itemele de upgrade sa fie in stack-uri de cate 10 si sa coste 1000 yang fiecare. Ratele sa fie 500. La magazinul general sa fie elixirul soarelui si al lunii, vin de flori de piersic, licori mov si verzi, manunchi. In item shop sa fie mantii (cate 200), metal magic (rata de reusita sa fie normala), viata, atacul, apararea, inteligenta zeului dragon (50 din fiecare), lovitura critica si patrunzatoare (100 din fiecare), roua, inel de experienta, pergament resetare vit, int, dex, str, pergament resetare skill, pergament resetare pentru toate skillurile, sticla cunoasterii, papuci de vant, vraja schimbarii, tinctura regatelor, moneda norocului, masca emotiei, vrajeste obiectul (x200) si intarirea obiectului (x50), inel de teleportare, boabe zen (x200),cartea pietrelor, pergament piatra stafie, citit concentrat (x200), pergamentul exorcizarii. La invatatori sa fie frizurile obisnuite dar nu si carti sau ss. La magazinul de armuri sa fie armura de lvl 1, 26, 34, 42, 54 toate +9 si la 1kk, coif de lvl 21 si lvl 41 +9 si scut de lvl 21 si lvl 41+9. La magazinul de arme sa fie arma de lvl 15, 25, 30 +9 si toate sagetile. La depozit sa fie lingouri de 100kk, 250kk, 500kk. Monstri sub lvl 40 sa nu dropeze iteme ca fiere de urs, blana de lup, cartea blestemelor, amuleta de ork, arme, armuri, accesorii de lvl mic si alte prostii. Ar mai fi de scris dar m-am plictisit. Daca vrei sa iti spun mai multe da-mi mesaj privat.