| GabiTheFEAR a întrebat:

Cum imi pot face skinul de minecraft 3D gen cum are maxsialtele poza de profil la youtube? (Acel pinguin bine realizat)
Vreau sa-mi fac skinul meu la fel ca acela gen sa nu fie pixelat ca in minecraft.

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

L-a desenat cineva.

| GabiTheFEAR explică (pentru Gonrax):

Doamne ce copil... ai citit macar ce-am scris? am scris cum imi pot face skinul 3d gen cu ce program etc., nu ce mi-ai raspuns tu!

| Gonrax a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Nu ai zis cu ce program. Dacă ziceai cu ce program, eu îți răspundeam. Credeam că ești copil d-ăla ce crede că doar deschizi un site și se face 3D. Pentru că n-ai detaliat bine. Poți să-l faci în Photoshop, paint dot net, gimp etc.

| GabiTheFEAR explică (pentru Gonrax):

Ceva linkuri ai big grin?