| paulwalkerfan a întrebat:

Cum mi se va misca următoarele jocuri : gta 5, cod advanced warfare, wolfenstein old blood, battlefield 4, nfs rivals the run, the crew, formula 1 2014, tdu 2 crysys 3.Am: 8 gb ram, 1Tb, procesor Intel core G3258 3,2 ghz, 3 mb, placa video randeom ultra hd 5450 de 2gb si placa de baza H81 si am windows 7 de 32 bit! Dau funda!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O sa ti se miste cam in reluare. Schimba rahatul ala de placa video cu ceva mai putin rusinos.

| EnvyU a răspuns:

Si eu mi-am luat teapa cu placa aia video, dar din fericire pe vremea aia, acum 4 ani, era un upgrade de la ce aveam eu, dupa scurt timp am aflat ca placa aia e de office si e buna pentru videouri si cam atat. In primul rand baga windows 7 64 biti, nu stiu de ce rulezi 32 cand ai 8 gb ram, in al doilea rand daca ai 3-400 ron poti sa iti iei o placa video mai buna ca aia. Eu mi-am luat un gtx 750 la 400 ron

| paulwalkerfan explică (pentru EnvyU):

Dar pot sa imi fac treaba cu placa asta vreun an asa? Gen jocuri mai noi 2012 2013 asa?

| EnvyU a răspuns (pentru paulwalkerfan):

Nu, nu prea...pe low low si nu te astepta la 60 fps. De ce nu incerci totusi? Trage un joc si vezi cum iti merge.

| paulwalkerfan explică (pentru EnvyU):

Am luat crysys 3 si nfs the run si se misca in 70-80 fps! E bine?

| EnvyU a răspuns (pentru paulwalkerfan):

Haha, din cate stiu the run e blocat la 30 de fps. Oricum daca bagi rezolutie mica poti sa joci fara probleme, now bye