| adi2011 a întrebat:

..cum pot sa am multi yang pe metin metin2.ro

4 răspunsuri:
| MamaOmida69 a răspuns:

Buna! Pai daca ai lvl 30+ poti sa pescuiesti si sa faci bai, sau poti sa iti faci un alt cont cu care sa spargi metine sau sa mergi dupa medalii.

| BlueScreen a răspuns:

Nu exista hack de yang pe metin 2 ro... daca unii au bani multi e pentru ca ii cumpara cu bani adevarati (booti aia ce`i vezi tu de-ti da PM vand yang ) daca chiar vrei hackuri uite aici un site : hacksformt2.tk
sper ca te-am ajutat funda te rog? puppy dog eyes

| zmarianxandrei a răspuns:

Salut, am eu un hack care merge, e din 2013 si e facut de expert hack Romania :X:X e pentru metin2ro uite link http://metin2ro-yanghack2013.yolasite.com/? formI18Posted=true am facut deja 2kkk :X:X:X:

| RoBerT_9256 a răspuns:

Simplu Fa lvl 30 du-te la peste prinde pesti si pune-i cu 20k sau iti iei un tarnacop si dai la zacaminte si vinzi 200 de bucati cu 300k sau 200k funda?