| LoveMusic14 a întrebat:

cum pot sa pun o poza pe facebook intr-un chenar alb. am vazut ca multa lume posteaza intr-un chenar alb poza. cum pot sa fac si eu asta?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Cred ca te referi sa pui rama la o poza, daca la asta te referi, eu folosesc un program de editat online, si pe langa facilitazile pe care le are in modificat culorile, claritatea si marimea pozei, poti sa pui si rame la poze. Se numeste picmonkey si e destul de usor de folosit.
http://www.picmonkey.com/