| RobertEnciu a întrebat:

Daca cumpar CS:GO de pe Steam si imi schimb calculatorul, pentru a avea jocul pe celalalt PC trebuie sa-l cumpar iar?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu, jocul ramane pe acel cont de steam, doar sa nu uiti contul si parola la steam. Jocurile cumparate pe steam le cumperi de pe contul cu care logat si vor ramane pe acel cont care poate fi folosit pe orice pc.

1 răspuns:
| Toxicrew a răspuns:

Daca te conectezi pe acelasi cont care are deja CS:GO nu trebuie, dar daca iti faci alt cont trebuie.Asa este cu toate jocurile din Steam Library. Sper ca te-am ajutat