| Axel22 a întrebat:

dati-mi repede un site de unde sa descarc MSVCR80.dll ca nu mai pot descarca cu programu ca o expirat si trebuie sa platesc pentru versiunea noua. Dar va rog ca fisierul sa fie exact cum l-am scris eu cu litere mari pentru ca asa imi trebuie, nu cu litere mici. Funda! Dati repede pls!

Răspuns Câştigător
| Daniell7 a răspuns:

Daca vei cauta 'MSVCR80.dll' pe google, vei gasi primul site numit 'dll-files.com'. Acolo, trebuie sa alegi 'Manual fix', din dreapta, iar mai jos selectezi butonul 'download zip-file'. Incearca big grin