| Rypzor1997 a întrebat:

dati-mi si mie niste jocuri gen ManHunt sau Hitman.Gen astea adica sa ma furisez sa omor oameni ( in afara de Splinter Cell) FUNDA celui mai bun joc big grin

3 răspunsuri:
| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Sniper Ghost Warrior 2, Far Cry 3 daca iti place, Tomb Raider 2013 e super tare e survival si cu misiuni, Bioshock Infinite. Astea le am eu pe pc laughing si sunt tari.

| Alexandru00000000 a răspuns:

Salut Sensation33!
Uite niste jocuri care s-ar putea sa te ajute:
- Grand theft auto ( toate versiunile)

- Max Payne

- Prototype

-Saints row

-Mafia

-L.A NOIRE

Uite si niste jocuri MMORPG:

- Aion, Lineage II, Panzar, World of tanks, World of warcraft. Sper ca te-am ajuta.

FUNDA thinking big grin