| DanutBanut a întrebat:

Dati-mi si mie niste MMORPG-uri tari,ce ma intereseaza pe mine e sa aiba skiluri tari,sa fie sub cerintele astea de sistem:procesor Dual-core 2, 5 Ghz, 2 GB ram si placa video Nvidia Gforce 6800 TurboChange. Funda

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.
Bft! :)

| DanutBanut explică (pentru Jipa95):

Vreau ca tu sa imi recmanzi man! spune si tu un mmorpg tare care nu cere foarte mari cerinte de sistem si da-l...

| Stefan_Andrei_1997 a răspuns:

Lotro e foarte bun sia re cea mai buna comunitate
Wow. la fel e foarte bun dar dupa lvl 20 trebuie neaparat sa platesti
Lol e bunicel dar se joaca doar pe o mapa care e mica
Si mai E METIN2 care e prost dar daca te plictisesti poti sa faci o incercare big grin