| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut, TPU. Dati-mi si mie un link de unde sa descarc Minecraft free (de preferat toate versiunile intr-unul) in afara de Minecraftul original de la Mojang ca imi cere bani...Dau funda pentru cel mai raspuns. Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| DreBloods a răspuns:

Ia-l pe cel de la TeamExtreme: http://www.teamextrememc.com/

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru DreBloods):

Il descarc acum... daca merge iti dau funda.

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru DreBloods):

Pe site arata un link de download la minecraft dar ma duce la site-ul Mojang...

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru DreBloods):

Am luat Minecraft dar..cand il deschid imi arata update launcher si dupa se inchide.