| vasiustefan a întrebat:

Dati-mi si mie un metin2 privat de oricare pvp sau pvm dar fara lunaris da? si dati-mi si linkul cu forumul Pls Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii Dark Metin2 Storm Metin2 Mangano MT2 - PvM-PvP 24/24 Metin2 AllStars - The Best Romanian Server. WorldMetin2 -The Best server in the World K3nnT-APOLLOMETIN2-HOTSTYLEMETIN2 RATE 1000%! Metin2 Galaxy si metin 2 Skyline e super fain scrie pe google metin 2 skyline

3 răspunsuri:
| Xpeedo a răspuns:

Metin2privat.ro/forum Metin2Chaos&Chaos3 si metin2tim.ro/forum Metin2Tim happy