| Cosminel60 a întrebat:

dati-mi si mie va rog frumos un server de metin pvm easy level maxim 105. Ofer fundita!

Răspuns Câştigător
| FroneaMihai a răspuns:

Metin 2 Calliope si Metin 2 Alaska sunt foarte frumoase, sunt PVM Easy, lvl maxim 105, la metin 2 Alaska poti face Lvl 105 de mai multe ori si sa iei niste bonusuri, gasesti mai multe detalii pe site-ul lor.

| Cosminel60 explică (pentru FroneaMihai):

Multumesc mult Mihai, mai astept putin poate mai zice cineva un server de metin, daca nu iti dau tie fundita bine?

3 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Iti recomand metin2Stars, lv 250 cresti usor, bani se fac repede, multe evolutii, dar si alaska este un metin2 frumos numai ca sunt foarte multi playeri si nu prea apuc isa farmezi.

| Cosminel60 explică (pentru barbutxxx):

Ok mersi mult pentru raspuns