| alexandrusava a întrebat:

Dau funda celui care imi da si mie un joc smecher online ca si metin2, 4 story,LOL, Brawl Busters.

Răspuns Câştigător
| Razvyron a răspuns:

Daca vrei jocuri mai jmechere poti juca Shadows of Mordor (super tare jocul ), Far Cry, Battlefield, Prototype. si multe altele. si daca nu iti merge niciunul jucam amandoi lol happy

3 răspunsuri:
| Reb a răspuns:

Dota 2, HotS, Smite, Rift, HearthStone, WoW, Tome Immortal. Toate-s multiplayer-based. Da-mi si add pe LoL KriSSu09 tongue

| alexandrusava explică (pentru Reb):

Nu mai joc lol pentru ca ma enerveaza... Cred ca o sa vand contul pe care eram in silver 3

| laprilaur a răspuns:

Twelve Skys 2 joc MMO super tare!