| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda+vot celui ce imi da un cont de metin2fun (vechi, blocat, logare din motive necunoscute0000). Este foarte bun contul daca va da eroare: logarea a esuat din motive necunoscute 0000. Astept raspunsu in privat sau lasati o adresa de contact(skipe,facebook, twiter, mess,...). Va multumesc!

2 răspunsuri:
| zaqxswcde123 a răspuns:

Mai bine incearca asta :) https://www.youtube.com/......tps?/watch

| barbutxxx a răspuns (pentru zaqxswcde123):

Am mai pus o data intrebare si cu aceelasi **** de ce faci spam?
sa stii ca team reportat imbecilule cu ccatu teu de metin2blade