| SurcelIonutCosty a întrebat:

Salut, TPU, dau funda!
Vreau si eu sa stiu cum fac mai multi subscriberi pe youtube ( PlatouwSweetyVEVO) in afara de like4like si likeyoulikeme, nu-mi merg!
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| AlexandruBGD a răspuns:

Pai daca joci SA:MP poti sa faci un GiveWay in care sa-ti dai contul sau bunurile de pe cont sau un cont de steam. Pentru a castiga cineva aceste bunuri trebuie sa dea subscribe+like+ un comm cu "eu vreau" la video X, Y. La sfarsitul saptamanii vei alege castigatorul folosind Random.
Sper ca te-am ajutat. Succes!