| Nightmare_2673 a întrebat:

Dau o funda mare pentru urmatoarea intrebare:

Am un cont de pe Yahoo si cand ma loghez imi cere sa zic intrebarile de securitate si problema e ca nu mai stiu intrebarile. Parola o stiu, doar intrebarile nu le stiu. Macar de as putea intra o singura data pe cont sa schimb intrebarile. Va rog sa ma ajutati mult, multumesc!

2 răspunsuri:
| Cata980 a răspuns:

Faza e ca nu mai poti intra daca nu mai stii intrebarile..Trebuia sa le tii minte..Altceva nu ai ce face decat sa te gandestii bine si sa-ti reamintesti intrebarile sau sa-ti faci alt Yahoo! :* Sper ca te-am ajutat

| blackandwhite2000 a răspuns:

1. Raspunsurile la acele intrebari nu se pot afla de nicaieri.Ele trebuie tinute minte de utilizator sau macar notate.
2. Nu te poate ajuta nimeni cu aceasta situatie.
3. Fa-ti alt cont.......sau mai incearca sa intri peste 2 saptamani.
Funda?