| ionutz156 a întrebat:

Salut TPU? Dc nu imi merge fifa 15? Am un Intel pentium g 3420 dual core, radeon r7 250x, 6 gb ram, mentionez ca am pus si setarile pe minimum si tot nu imi merge fluid.Fifa 16 demo imi merge fara probleme.

2 răspunsuri:
| FlyProject554 a răspuns:

Daca iti deschide jocul dar nu poti juca inseamna ca nu ai net... ca fifa 15 poti juca doar online

| TheOne007 a răspuns:

Daca l-ai spart de pe ceva site... poti eventual sa visezi sa iti mearga bine.trebuie sa il cumperi de pe steam sau magazin. daca ai facut asta...du calculatorul la reparat sau ia-ti un playstation