| rid3r123 a întrebat:

Dc nu-mi merge metin2, cand vreau sa intru pe metin2 imi zice asa :
Sorry, Your system does not support 3d graphics, please check your hardware and system configeration then try again.

Inca cateva detalii
Leptopul este nou nout dar ce l-am luat, are windows 7 ultimate

Are asa:
PRocessor: Intel(R) Pentium (R) CPU 2020M @ 2. 40Ghz 2. 40Ghz
Installed memory (RAM) 4, 00 GB (2, 66 GB usable)
System type : 32-bit Operatin System
Pen and Touch: No Pen or Touch Input is availabe for this display

Sa nu aud comentarii gen:
-Pc din carton...
- Ai placa bulita etc...
Funda va rog!

1 răspuns:
| vladuss09 a răspuns:

Placa ta video nu suporta grafica 3D. nu ai ce face numa daca schimbi placa sau daca ii atesezi alta care detine 3D grafic. Si eu am avut o problema similara, dar nu la metin2.