| anonim_4396 a întrebat:

De 1 saptamana m-am apucat de postat videoclipuri pe youtube. Diverse gameplay-uri. etc.Cum pot sa imi promovez canalul? Aveti idee? Am videoclipuri de buna calitate zic eu.Deja am 14 videoclipuri. Postez in jur de 2 videoclipuri pe zi.Sunt foarte activ.
Acesta este canalul meu: https://www.youtube.com/user/vladisymo1
Trage-ti un ochi daca doriti.Un subscribe m-ar ajuta foarte mult.Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ar trebui sa vorbesti cu microfonul, asa pot sa iti mai creasca abonatii. Sau sa zicem cand comentezi la un videoclip in loc de "Like, super tare" sa scrii "Like de la AnakinSKWL" Uni s-ar intreba cine esti si ar intra pe canalul tau sa se uite cine esti, si poate le va placea (acum ar trebui sa ai microfon ca sa ii intereseze)

| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

Ai intrat agresiv in jocuri...si sincer cam nimeni nu ar vrea sa se uite doar cum joci tu nu-i nimic distractiv, din partea mea ..baga niste jocuri multyplayeri aduni populatie bagati un microfon ca doar nu vreau sa aud jocul.vad ca grafica e bunicica incearca jocuri multiplayer da-mi add skype poate facem vreo 2-3 gameplayuri impreuna
{majuska1133}