| George_Bratosin_1999 a întrebat:

De Black Friday mi--am luat un laptop Acer cu 4 gb ram 500 gb hard disk procesor Intel dual core de 2.16 ghz si Intel HD graphics. Stiu ca are procesorul mic dar vreau sa stiu ce jocuri pot sa joc mai fara lag gen cs 1.6, minecraft... Nu conteaza categoria jocului sa am acolo de distractie. Dau funda la cea mai mare lista si la cele care imi plac cel mai mult. MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| DEADEND a răspuns:

Iti recomand CS:GO, CS Source, Call Of Duty black ops, Wolf Team, Team Forest 2 si gen minecraft blockland, ace of spades, mythruna, terraria.Dar daca vrei sa incerci alt fel de jocuri iti recomand prototype 1 si 2, darksiders 1 si 2, dark souls. Funda?

2 răspunsuri:
| George_Bratosin_1999 explică:

Iti dau funda... mersii. dar meerge prototype cu acest procesor si placa video?