| GoGu7 a întrebat:

De cand mi-am schimbat windows-ul in windows 7 ultimate, cand intru pe mozilla sau google chrome imi apar o gramada de reclame care nu imi apareau inainte si trebuie sa le dau X ca imi vin peste ce scrie pe acolo, ce sa fac, cum sa fac sa scap de ele sa nu imi mai apara ca inainte nu imi apareau cand aveam windows XP! Funda!

Răspuns Câştigător
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Cauta un AdsBlock! De obicei le gasesti la unelte sau extensii! Folosesc si eu si am scapat mare parte de ele 90-95 %