| AlexandruFanea a întrebat:

Salut Tpu.De ce cand vreau sa ma loghez pe metin2 ro atunci cand se incarca bara aia cu albastru ma scoate? Viteza la internet este de 50Mb, memorie am 504 Mb/RAM si placa video de 32 Pentium 4.Va rog ajutati-ma dau funda! Am jucat si alte metine si la nici unul nu mi se intampla asta.Si da am reinstalat jocul de zeci de mi de ori si tot asa imi face.

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna Alexandru,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2