| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

De ce imi merge Gta 4 sacadat? Am pus patch-uri si crackuri, L-am dezinstalat si iar l-am instala si merge un pic bine la inceput si cand ies afara din casa merge rau.Ce sa ma fac? Configuratia PC-ului meu este I3 4160 3.6 GHZ, 4GB RAM DDR3 1600MHZ, NVIDIA GEFORCE 750 TI DE LA ASUS OC 2GB GDDR5.AM MERS CAM O SAPTAMANA BINE LA MAXIM PE HIGH si in timpul misiunii aia cu russian revolution a sacadat dintr-o data si de atunci tot asa merge ce sa ma fac help please?

Răspuns Câştigător
| Omul96 a răspuns:

SALUT! Si eu am avut problema asta cu alte jocuri mai mici ca cerinte decat GTA 4. Probabil jocul tau este piratat iar acest lucru poate fii una dintre cauzele sacadarii. Iar jocul poate avea virusi care sa-ti fi invadat PC-ul! Sau poate virusii provin din alta parte, de pe site-uri "fantome"....pe ele intri daca dai click pe reclame "fantoma"! Poate te-am ajutat cu ceva! Daca nu, am scris degeaba atat! big grin

| Liposchi_Laurentiu_2000 explică (pentru Omul96):

Ai dreptate am sa il cumpar
sau da-mi un link cu gta 4 care sa mearga sa il downloadez

7 răspunsuri:
| gheorghe69 a răspuns:

Cel mai probabil kit-ul pe care il ai este prost optimizat sau ai probleme la calculator.
Merge prost? ai probleme de temperatura?
Configuratia e buna, ar trebui sa joci fara probleme 4, chiar si 5-ul.

| Liposchi_Laurentiu_2000 explică (pentru gheorghe69):

Pc este de vreo o saptaman cumparat si am jucat batlefield 4 la high pe el

| Liposchi_Laurentiu_2000 explică (pentru gheorghe69):

Si atunci ce sa fac?

| 5uMMeR a răspuns:

Dati setarile jocului pe Medium sau Low!
Cauta la Options si vei gasi pe acolo, probabil la Video!

| Liposchi_Laurentiu_2000 explică (pentru 5uMMeR):

Am jucat pe high si nu a sacadat de loc nu stiu de ce acum face asta oare de ce este piratat?

| SkyFoon a răspuns:

Nu inteleg de ce l-ai bagat pe ynuflorin la
cel mai bun raspuns?
Cauza este pentru ca GTA 4 este prost optimizat.Tie ti-ar merge gta 5 cu 40 fps.Lui Rockstar Games nu ii mai pasa de GTA 4