| Horatiu_Ros_1992 a întrebat:

De ce la scrap Mehanich imi da eroarea asta?

http://imgur.com/wa2AKyK

Răspuns Câştigător
| CLCQ a răspuns:

E si asta o posibilitate, dar de obicei, antivirusul avertizeaza cand gaseste ceva. Daca antivirusul a intervenit, fara nici o avertizare (este posibil) atunci ar trebui sa gasesti fisierul respectiv in carantina (antivirusul plaseaza fisierul, pe o perioada de timp eventual, in carantina, adica nu mai este accesibil in explorer sau sistemului de operare).

9 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Ai o problema cu unul din fisierele de texturi, Incearca sa scanezi hdd-ul pentru erori.

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru CLCQ):

Cineva mi-a zis sa fac update la driver, dar tot asa... daca nu merge ce mai pot incerca?

| CLCQ a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

Update la driver nu e o problema, din eroare se specifica ca se incearca crearea unei texturi cu marime 0 pe o suprafata. Asta se intimpla mai ales in cazul in care un fisier este corupt sau lipseste. Incerca scanarea hdd-ului pentru erori.

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru CLCQ):

Surprize, erori 0, doar daca nu mi-a sters antivirusul un fisier pentru ca l-a crezut pesiculos, sa incerc o reinstalare cu antivirusul oprit?

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru CLCQ):

A mai facut din astea cu Sims 4, imi tot stergea crack-ul laughing

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru CLCQ):

Tot nu merge, acuma iau de pe Pc-ul vechi cu copy-paste, incerc chestii! big grin, mai ai variante?

| CLCQ a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

Copy paste e o varianta foarte buna :-) Fii atent la antivirus daca sare in fata sau daca nu zice ceva.Ah, si inca ceva: nu cumva trebuie sa respecti niste pasi la crack-uire?

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru CLCQ):

Daca ai jocul imi poti pune o arhiva pe un site?

| Horatiu_Ros_1992 explică (pentru CLCQ):

Crack? eu l-am luat fara crack
imi poti da un site cu crack

| CLCQ a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

E si asta o posibilitate, dar de obicei, antivirusul avertizeaza cand gaseste ceva. Daca antivirusul a intervenit, fara nici o avertizare (este posibil) atunci ar trebui sa gasesti fisierul respectiv in carantina (antivirusul plaseaza fisierul, pe o perioada de timp eventual, in carantina, adica nu mai este accesibil in explorer sau sistemului de operare).