| Cosmyno7 a întrebat:

de ce nu merge Metin2ro dupa ce dau,, incepe jocul" imi apare sorry 3D graphics ceva in genu,

Răspuns Câştigător
| DrugFree a răspuns:

Nu mai joc metin2, dar te pot ajuta... Da-l pe fereastra mica.Cred ca ai pc-ul obosit... daca ai putea sa dai mai multe detalii de exemplu : De cat ai placa video? Este foarte important acest lucru, iar numitul "metin2'' iti toaca grafica.

| Cosmyno7 explică (pentru DrugFree):

Imi poti spune cum fac fereastra mica?

| DrugFree a răspuns (pentru Cosmyno7):

Dai la config.exe si dai window mode. Multumit/a?

| Cosmyno7 explică (pentru DrugFree):

Tot nu merge

| Cosmyno7 explică (pentru Cosmyno7):

Am mai jucat metin2ro pe pc-u asta cred ca nu e ceva instalat

| DrugFree a răspuns (pentru Cosmyno7):

Stai, nu te lasa deloc sa joci? De obicei ar trebui sa mearga. Incearca si o rezolutie mai mica. S-ar putea ca placa video sa fie mica... Alte jocuri cu grafica tare (3d) mai joci? ti-as recomanda sa iti cumperi alta unitate. ( placa video face aproape cat unitatea.)

| EmanuelMinus a răspuns (pentru DrugFree):

Fii atent trebuie win xp nu conteaza ce placa trebuie dar cel putin de 60 mb ca sa mearga si trebuie sa fie profesionala pentru driave automat bft la joc

15 răspunsuri:
| PoisonedArrrow a răspuns:

Mi'a aparut si mie asa. Eu am dat restart si a mers totu` ok dup`aiahappy

| Cosmyno7 explică (pentru PoisonedArrrow):

La joc sau la calculator?

| LeMike a răspuns:

Frate ii de la placa video instaleaza driverul sau puneti o placa video mai buna!

| ithunder a răspuns:

Iti trebuie o placa video mai buna de 1 gb sau trebuie sa dai restart la PC

| Danny_Messy_1995 a răspuns:

Deci te pot ajuta eu, Bagati wiondows xp, si iti promit eu ca o sa.ti mearga... Daca nu iti merge bagati direct 3D si o sa.ti merga...Succes!

| Albertuy a răspuns:

Mah si daca ai LAptop HP? wtf? de ce nu merge dua pe el si nu arata nimic doar se incarca 2 secunde si nu-mi apare aia cu INCEPE JOCUL deci
?

| Onica_Marian_1983 a răspuns:

Iti trebuie un driver instalat daca ai windows 7 daca ai xp nu stiu ce are

| ionutronaldo a răspuns:

Salut nici mie nu imi merge dau p metin2.exe si se incarca 2 sec si dupa ramane asa dc ma gasiti la ionutronaldo6 care stie addbig grin

| biohazard4 a răspuns:

Daca stiti un metin identica ca Ro sau la fel ca Ro spunetibig grin