| StefanL a întrebat:

De ceva vreme am o problema la calculator..Se stinge singur,inainte, uneori se roteste imaginea si cand il aprind trebuie sa o pun la loc.Am rescris windowsul,sters toata partitia unde am filme etc, schimbat sursa cu una noua de 500 de wati.Calculatorul e relativ nou...Procesor Intel g20 parca de 3000 dual core, 4 g rami, si placa msi.Cineva vreo ideee? Inainte sa se stinga face 3 piuituri in boxe. unul, pauza si doua una dupa alta...pls help

2 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Nu te-ai gandit sa il duci la reparat? Asta e singura cale.

| StefanL explică:

I-am dat de cap, era tastatura de vina, probabil ramanea ceva apasat, bafta... poate ajuta la cineva raspunsul asta