| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

de ceva vreme am un canal youtube, de gaming
https://www.youtube.com/channel/UCV1qqjjTndGJJfbbef2W0Og ( puteti sa dati o privire peste )
Intrebarea mea este cum imi pot imbunatatii calitatea video, gen niste programe de edit sau filmat, momentan folosesc fraps si camtasia studio de editat, dar am auzit ca sunt altele si mai bune/
A doua intrebare este cum imi pot face videoclipurile mai placute, pentru a face rost de abonati / view-uri!
SERIOS @ FUNDA

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Calitatea e OK. Ca sa iti faci videoclipurile mai placute si mai populare te sfatuiesc sa iti pui o camera web si sa te si filmezi cand inregistrezi. Poti de asemenea sa vorbesti in engleza, astfel o sa ai parte si de vizualizari de la persoane din afara romaniei. Deci asta ar fi, sa vorbesti in engleza si sa iti pui camera webb!