| ovidiuoo a întrebat:

de ceva vreme eu caut un sait de pe care sa descarc gratuit fifa 2011, dar nu am gasit de acea daca voi stiti unul scrietil

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Da. Numai daca il vrei piratat, intra pe google si scrii Tpb da-i click si scrii acolo fifa 2011 iti va aparea o pagina cu multe si alegi pentru pc vei vedea in partea stanga si il descarci cu un program dupa ce l-ai descarcat deschizi imaginea cu daemon tools sau power iso si daca are si crack copiezi in folderul unde ai instalat jocul de ex in C, intri acolo la fifa iti va aparea si acolo ca este jocul dupa care click dreapta paste, o zi cat mai placuta