| andrei2802 a întrebat:

de curand am decis sa imi fac un server mt 2 dar dupa ce l-am facut am constatat ca alti oameni nu se pot lega la server, ce e de facut. multumesc anticipat... fundita

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Buna Andrei,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale,socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2