| AnonymousRelased a întrebat:

De curand am instalat San Andreas si ma plictisesc singleplayer, am vrut sa downloadez un sa-mp, dar NU MERGE SITE-UL SA-MP.COM... am incercat si de pe alte site-uri dar cand incerc sa ma conectez pe un servar imi tot da retrying si not respond servar, iar daca vreau sa caut un servar in lista internet nu-mi apare nici un servar... IMI PUTETI SPUNE CE SA FAC, SAU DE UNDE SA DOWNLOADEZ SAMP CARE SA MEARGA?

5 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Intri tot pe site-ul oficial si downloadezi varianta 0.3X nu 0.3a c e, etc si il instalezi unde ai instlat GTA San Andreas si intri in folder il deschizidand dublu click pe sa-mp dupa care cauti un server pe internet si i\ntri

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

lol

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

Instalezi aplicatia in folderul in care ai instalat jocul si apoi intri in ea, acolo o sa iti apara multe servere, tu alegi ollololol, llolololo

| MrOvy a răspuns:

Salut!
Aici este SA-MP Official, de unde poti descarca aplicatia pentru MultiPlayer:
http://www.sa-mp.com/download.php
Instalezi aplicatia in folderul in care ai instalat jocul si apoi intri in ea, acolo o sa iti apara multe servere, tu alegi unu care crezi ca iti place si intri, apoi o sa te conecteze pe server (unele servere nu functioneaza din anumite motive, asa ca daca nu iti merge un server din prima alege altul, care are si mai multi playeri pe el ca de obicei alea sunt bune ).
Daca mai ai nevoie de ajutor cu alte chestii legate de jocuri imi poti trimite un mesaj privat, aici pe TPU!
Bafta si Sarbatori fericite!