| Leonard_Cobzariu_1992 a întrebat:

De curand am reinstalat cs-ul (Steam on). Si am observat ca atunci cand dai la awp zoom x2 am o senzitivitate foarte scazuta. Abia daca pot muta cativa centimetri tinta. Nu stiu ce am facut sau ce am schimbat. Daca stie cineva va rog ajutati-ma. Fundahappy

1 răspuns:
| FulgerInfinite a răspuns:

Pai incearaca sensibilitatea sau antreneazate poate ai senzatia dar ti se pare (nu te judec)sau ia-ti cs de aici:http://counter-strike-download.eu/counter-strike-1-6-download/ |trebuie sa-i fie rosu cu albastru si nu zic sa te joci pe el sa iei setarile de la el ma refer