| IustinGood a întrebat:

De curand mi-am deschis un server de Counter Strike 1.6 (hostat) si am "imprumutat" un addons de la altcineva, si el are friendly fire on, si eu vreau sa fie off, si nu stiu ce trebuie sa fac pentru acest lucru. Cine ma ajuta cu problema asta are funda!

Răspuns Câştigător
| cosmyn26 a răspuns:

Salut.Intra in folderul serverului dupa in cstrike si cauta fisierul "server" iar apoi intra in el si cauta "friendlyfire 1"...inlocuieste "1" cu "0"...si asa il dezactivezi.