| Konic23 a întrebat:

de curand mi-am loat de pe net o placa de baza ddr2 din 2006. happy Si are urmatoarele configuratii:

Pentium 4 Procesor Intel Dual Core 3. 00Ghz 512 mb ram si placa video integrata de 128 mb treaba este urmatoarea
.NU are sLot de placa video crying((!

Si ma chinui sa Joc si eu GTA SAN ANDREAS MULTIplayer si imi merge in lag crying! Este totul la low rezolutia la 800 very fix qualiti la low tot Si tot merge in lag ce pot face va rog ajutati-ma.

si daca dde ex am 1 gb ram miar mai merge in lag?

1 răspuns:
| Weyland a răspuns:

RAM-ul te va ajuta, desigur. Va împiedica foarte mult swapping pe disc şi va îmbunătăţi timpul de încărcare şi de acces.

Ce model este placa de bază? Probabil îţi poţi lua o placă video pentru vechiul slot PCI.