| TheCarrot a întrebat:

Salut TPU,de curand mi-am reinstalat windows-ul, si aveam Call Of Duty Black Ops 1 pe el.Acum l-am descarcat din nou. Recunosc, nu am un PC foarte bun,si atunci am facut niste setari si nu imi mergea cu LAG, iar acum nu mai tin minte acele setari.Imi puteti spune va rog cele mai bune setari ca sa nu mearga cu LAG (adica nu sa fie grafica buna, ca sa nu mearga cu LAG va fi putin mai mica)?

6 răspunsuri:
| KirinGeo a răspuns:

Ai putea sa folosesti un program, pentru. a nu mai avea lag, cum ar fi GameGain 2 sau 3 sau Game Booster

| TheCarrot explică (pentru KirinGeo):

Site?

| KirinGeo a răspuns (pentru KirinGeo):

La gamegain 2 copiaza si tu linkul

| TheCarrot explică (pentru KirinGeo):

E fara virusi nu?

| KirinGeo a răspuns (pentru TheCarrot):

E fara virusi, dar mai mult iti recomand gamegain 2 sau 3