| AndreiSaigo a întrebat:

Salut TpU! De curand mi-am sters san andreasul cu tot cu instalare iar dupa aceea mi-am dat seama ca il vreau inapoi asa ca i-am cerut instalarea la un prieten doar ca la aceea instalare care mi-a dato masinile erau modificate iar mie nu imi plac modificate, imi plac cele standard.Imi puteti da va rog un link de unde pot lua gta san andreas cu masinile normale si sa mearga radioul? Sau daca nu sa imi spuneti cum sa restabilesc masinile la skinul lor normal. dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skinurile masinilor si cele ale oamenilor de pe strada provin din gta3 din models. De acolo poti schimba fontul skinurile etc. Ca sa le aduci la modul lor initial e cam greu ca trebuie sa descarci un program si sa le iei pe fiecare in parte. Dar iti dau o solutie mult mai utila: dai click pe linkul asta http://kickass.to/gta-san-andreas-gta3-img-backup-t4299364.html#main, iar apoi dai pe "DOWNLOAD TORRENT" adica dai pe asta (am pus imagini ca sa iti dai seama) http://postimg.org/image/poogjnbc7/, apoi acolo unde ti-l descarca, o sa ti-l bage cu numele asta [kickass.to]gta.san.andreas.gta3.img.backup.torrent tu ii dai rename si il redenumesti in gta3. Apoi intrii in GTA San Andreas unde ai tu instalat jocul, intrii in models si copiezi fisierul descarcat acolo. Apoi ar trebui sa iti mearga. Daca intampini probleme, contacteaza-ma pe adresa mea de messenger: andrei_a1999@yahoo.com si o sa iti arat cum trebuie

Sper ca te-am ajutat!
Funda?