| Alexen a întrebat:

De exemplu vreau sa deschid un fisier JAVA cu Winrar. Cand dau Open With imi apare numai Java... Numi apare si open with Winrar. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Fisierul java nu este o arhiva, nu-l poti deschide cu winrar.Fisierele JAVA sunt Fisiere de programator asociate în principal cu Java Source Code (Sun).
Open with/choose default program/browse/c/program files/winrar/winrar.exe. Ca si curiozitate, nu te sfatuiesc sa faci asocieri aiurea.