| vicionutz a întrebat:

Dețin acest laptop http://www.pcgarage.ro/......0gb-linux/

Întrebarea mea este: pot juca Gta 4 pe low?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Daca vrei sa iti iei ceva pentru gaming nu iti lua laptop majoritatea componentelor nu pot fi inlocuite cu unele mai bune deci daca apare ceva nou ce vrei sa joci sunt sanse sa nu poti juca nici pe low pentru ca ramane in urma si cum nu poate fi upgradat ca pc-ul nu ai ce sa ii faci mai bine strangi bani vorbesti cu cineva care se pricepe si faci un pc tu cumperi piesa cu piesa ca dupa daca vrei sa inlocuiesti unele piese cu unele mai bune sa joci alte jocuri sa poti sa le schimbi oh apropo laptopul ala are linux instalat nu windows mult noroc sa joci jocuri pe linux nu e windows nu poti instala jocuri ca pe windows ala nu e laptop pentru jocuri iti recomand totusi daca vrei un laptop pentru jocuri Lenovo g510 joc gta 4 la max gta 5 merge la mediu dar am cam 15 fps si nu suport in rest toate jocurile care le am jucat pana acum merg jucate la mediu in cel mai rau caz cu 30 fps

| vicionutz explică:

Bogdan, am scris deja în postare ca dețin acest laptop, urmeaza sa îmi fac și calculator dar pana atunci eram curios dacă pot juca Gta iv pe laptopul meu și nu mai are Linux, i-am pus Windows 7.