| Systemup a întrebat:

De mult nu m-am jucat in ceva nou,vreau sa va intreb daca stiti ceva jocuri cu urmatoarele haracterisstici:Vreau ca sa fie o joaca in care trebuie sa supravietuiesti sau ceva de acest fel in care sa poti sa iti construesti baza,poate cu cutii in care poti pastra lucrurile,poate craft,ceva de felul jocurilor minecraft, unturned, the forest. Funda :3

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Pai,am jocul PERFECT pentru tine.Asta daca nu l-ai jucat pana acum. 7 DAYS TO DIE! daca joci impreuna cu 1-2 sua 3 prieteni te vei distra la maxim, dar daca joci singur, este cam hardcore, ori cat de bun ai fi la jocuri, 7 days to die este un joc care mai bine l-ai juca cu cineva! Bafta