| drakazor33 a întrebat:

Salut TPU

De mult timp vreau sa aflu raspunsul la intrebarea asta, cam de vreo 2-3 ani, de cand am inceput sa joc metin2ro.

Sa incep cu inceputul, legat de turnul demonilor, trebuie sa ai lv 40 ca sa poti sa intrii in el.

La primul etaj este o piatra de 50, o spargi apoi urci la 2, acolo sunt multi arcasi si diavoli etc, trebuie sa ii omori pe toti ca sa urci.La 3 e un rege, omori tot, urci la 4, acolo e un metin de 55, il spargi apoi apar multe pietre de 60, spargi piatra care trebuie, daca nu, le spargi pe toate, dupa ce le-ai spart, urci la 5 acolo trebuie sa bati tot pana iti pica piatra cheie de vreo 4-5 ori nu stiu sigur, dupa care urci, acolo e un rege, trebuie sa il bati ultimu ca sa apara fieraru, dupa ce apare fieraru si dai + eu mereu coboram, niciodata nu am urcat, ma rog, decat o data acolo sunt metine de 65 dar nu am stat, am iesit.
Deci cine stie raspunsu` la intrebarea mea?
-Cum ajungi la ingeru' cu coasa de la fierar in sus?

Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| PisyBOy a răspuns:

Pai ca sa ajungi la rege.trebuie sa gasesti cheile alea le activezi in pietrele alea sti u mormintele alea ceor fi si dupa te da la ingeru trebuie sal omori dupa aia la fierar.nu prea am mai jucat metin2 dar am jucat privat si stiubig grin funda daca vrei