| Alex_Boss_1990 a întrebat:

de pe ce site pot downloada Gta San Andreas Multyplayer si cum il pot instala si unde.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Pentru a putea juca SA-MP (San Andreas Multiplayer) ai nevoie in primul rand de GTA San Andreas (jocul).
Apoi scoti asta: http://www.sa-mp.com/download.php

Iar de instalat alegi ca directoriu folderul jocului (il instalezi unde ai instalat si San Andreas) vei avea o iconita aparte pentru SA-MP intri pe ea si poti juca.

Bafta!

PS: la descarcare in caz ca nu stii unde sa dai ai acolo 3 link-uri (Download the SA-MP client installer from 1 mirror and install the program in to your GTA San Andreas folder. - chiar sub acesta)

| Alex_Boss_1990 explică:

Multumesc mult big grin