| xIuliaNNN a întrebat:

de unde pot lua Minecraft Team Extreme, aproape de ultima versiune, important sa aiba pana la 1.8.7 nu ma supar daca re si pana la 1.8! Va rog daca aveti un link lasati-l!

Răspuns Câştigător
| LanGooP a răspuns:

Ntz_iulian eu ti-as recomanda urmatoarea chestie: nu iti baga Team Exterme.I-ati Shiginima Launcher pentru ca in acest launcher ai toate versiunile de mincraft posibile ( alpha, beta, gamma, snapshot) uite link de download : http://keinett.com/sponge.php

Daca vrei poti sa dai update, este mai bine :)