| bonus a întrebat:

De unde pot sa downloadez wall pe cs 1.6?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Http://www.tobys.dk/cs/hack/mp-hacks-ghetto-sxe-1-0-314.html
Ii dai Download, dupa il deschizi si intri in Counter Strike.Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi siteul asta.DA unde vezi coduri cs si dupa aia da la wall cs. Uite siteul server gata facut | Counter-Strike 1.6 CS Servere, Download

| fcb1234 a răspuns:

Serenity aim bot4 nu iese in poze si daca ai cap nu vei fi prins niciodata. aaa seteazal doar pe wall. cand un admin iti face poze wallu face el alte poze in care nu se vede. doar sa pui numele la harta la pozele facute. eu il folosesc de 4ani cu succes

| buzucan a răspuns:

Www.codurics.info www.coduricounterstrike.info gasesti chiar si tutorial de instalare acolo :)